Depulol

Jedyny na rynku żel do nacierania dla małych dzieci o statusie leku.

Depulol jako jedyny lek w tej kategorii można już stosować od ukończenia 6 mc-a życia.

Stosowany pomocniczo pomoże odzyskać dziecku swobodny oddech podczas kaszlu i problemu z odksztuszaniem.

Wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwzapalne oraz poprawiające krążenie dzięki zawartości:

Rodzaj: Leki
Forma: Maści i żele
Opakowanie: Tuba 20 g
Kategoria dostępności: Leki bez recepty
Pozwolenie nr: 7891

100 g żelu zawiera:
Substancje czynne:
Olejek eukaliptusowy 5,0 g
Olejek rozmarynowy 5,0 g
Balsam peruwiański 6,0 g

Lek stosuje się na skórę, dwa razy na dobę (rano i wieczorem) przez okres występowania dolegliwości, nacierając niewielką ilością żelu górne partie pleców i klatki piersiowej.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować preparatu u pacjentów uczulonych na balsam peruwiański lub propolis oraz nadwrażliwych na którykolwiek ze składników produktu, jak również u dzieci poniżej 6 miesiąca życia.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

DEPULOL (Rosmarini aetheroleum + Eucalypti aetheroleum + Balsamum peruvianum) 5% + 5% + 6%, żel. Skład: 100 g żelu zawiera: olejek eukaliptusowy 5,0 g, olejek rozmarynowy 5,0 g, balsam peruwiański 6,0 g. Postać farmaceutyczna: żel. Wskazania do stosowania: Produkt zalecany jest pomocniczo w chorobach z przeziębienia, z towarzyszącymi im utrudnieniem odkrztuszania i kaszlem. Produkt przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. Przeciwwskazania: Nie należy stosować preparatu u pacjentów uczulonych na balsam peruwiański lub propolis oraz nadwrażliwych na którykolwiek ze składników produktu, jak również u dzieci poniżej 6 miesiąca życia. Podmiot odpowiedzialny: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. 51-131 Wrocław, ul. Żmigrodzka 242E. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z zatwierdzoną charakterystyką preparatu. Dalsze informacje dostępne na życzenie.